interjero dizaino kaina

Interjero dizainą patikėkime profesionalams

Šiuo metu  vis labiau populiarėja interjero dizainerio paslaugos.  Sovietmečiu žmonės apie tokias paslaugas nieko negirdėjo. Statėsi namus ir juos patys įsirengdavo. O dabar atliekant kapitalinį remontą ar juo labiau – statant namą, gali padėti interjero dizaineris.

Grožis, stilius, jaukumas, funkcionalumas, darna – tai visuma, kurios pasiekti padeda profesionalai. Patikėjus jiems savo būstą, gimsta stilingos, pritaikytos individualiems poreikiams patalpos, kuriuose malonu ir patogu gyventi.

Specialistai tvirtina, jog labai svarbu ir tai, kad tokios paslaugos padeda sutaupyti nemažai laiko, nes profesionalas padeda susigaudyti šiandien siūlomų apdailos medžiagų, santechnikos, šviestuvų bei baldų gausybėje, atsižvelgdamas į norus ir galimybes.

Interjero dizaino kaina labai nevienoda. Minimali kaina siekia apie 3 eurus už kvadratinį metrą. Į šias paslaugas įeina pirminiai eskizai, stiliaus, spalvų parinkimas, įvairūs praktiniai patarimai. Pasirinkus brangesnį paketą, interjero dizaino kaina siektų vidutiniškai iki 20 eurų už kvadratinį metrą.

Į šią kainą jau įeitų baldų išdėstymo, elektros įvadų, apšvietimo, santechnikos įrengimo planai, apdailos ir dekoro medžiagų, baldų parinkimas, vonios interjeras ir daug kitų paslaugų. Užsisakius „vipinę“ interjero dizaino paslaugą kaina siekia iki 38 eurų už kvadratinį metrą.

Tiesa, net ir pasinaudojus interjero dizaino specialisto paslaugomis vėliau įmanoma viską pagadinti netinkamai puošiant namus. Pavyzdžiui, nutarus padabinti juos dirbtinėmis ar džiovintomis gėlėmis, visai nepriderintais prie stiliaus paveikslais, veidrodžiais, baldais ar kilimėliais.

Kai kurie žmonės mėgsta kaupdami įvairius daiktus, relikvijas, suvenyrus iš kelionių. Laikui bėgant taip net tobuliausias interjero dizainerio kūrinys gali pavirsti į daiktų sandėlį.

Be to, sakoma, kad pavyzdžiui, sausos gėlės turi byrėjimo energijos ir tiesiog kenkia mūsų organizmui. Tuo tarpu interjero specialistai įsitikinę, kad jų darbas pirmiausia turi teigiamai veikti emocinę žmogaus būseną.

Scroll to Top