KĄ FANTASTINIAI FILMAI NORI MUMS PASAKYTI?

Kaip mano kino kritikai, šiuolaikinių fantastinių filmų negalima priskirti kuriai nors vienai auditorijai, nes juos mėgsta visi – ir vaikai, ir paaugliai, ir suaugę. Netgi tai tampa kasdienybe, o tai reiškia, jog šis kino žanras tinka visiems. Apie esamą fantastinių filmų pasiūlą kino centruose daug informacijos rasite interneto platformoje: https://pickvibe.lt/lt/p/renginiai/fantastiniai-filmai.

Apie ką mus perspėja dabartiniai mokslinės fantastikos filmai?

Žiūrėdami dabartinius mokslinės fantastikos filmus, jau galim aiškiai suvokti iki kokio lygio pasistūmėjo žmonių giminė, tad mažai kas stebisi, regėdamas ekrane pasaulio pabaigos vaizdus, kurie paaiškina, ar labai skiriasi dabartinis mūsų pasaulis nuo būsimojo.

Šiais laikais mokslinės fantastikos filmai siekia žiūrovams kuo tikroviškiau perteikti visus nutikimus, tariamai vykstančius nežemiškoje aplinkoje. Tokių filmų pavyzdžiu galima laikyti filmus „Marsietis“ ir „Gravitacija“.

Kurio amžiaus žiūrovus labiausiai domina mokslinės fantastikos filmai?

Tiesa, šiuolaikinius mokslinės fantastikos filmus aistringiau žiūri jaunimas, kuris dar nėra praradęs polinkio svajoti apie tolimą ateitį. Tuo tarpu brandesnio amžiaus sulaukusi filmų žiūrovų auditorija jų privengia, nes gyvenime jau spėjo patirti daug karčių nusivylimų, tad dar papildyti jų bagažą nelabai nori.

Be to, jie patys akivaizdžiau jaučia apokaliptines dabartinio pasaulio nuotaikas, kai techninė žmonijos pažanga į priekį ritasi šuoliais, o išminties evoliucija nė per sprindį nepajudėjo į priekį.

Ką apie apokaliptinius dalykus savo filme „Vesper“ pasakoja ir kokias idėjas kelia lietuvių kino režisierė Kristina Buožytė?

Prieš metus K. Buožytės sukurtame filme pasakojama trylikametės paauglės Vesper gyvenimo istorija. Namuose ji slaugo sunkiai pasiligojusį tėvą, o miško gūdumoje vykdo biotechnologinius eksperimentus, kurie turėtų padėti įveikti skurdą ir išgelbėti žmoniją. Filme tarsi atsiveria tik viena tiesa, jog ateities nebėra, nes žmonių planetoje prisiveisė per daug, todėl jiems trūksta maisto, klesti skurdas ir vargas.Tačiau kalbama ir apie tai, jog jeigu Žemėje atsiras žmonių, kurie aplinkui sugebės matyti grožį ir dės visas pastangas kurti gėrį, tada žmonija dar turi galimybę išsigelbėti nuo pražūties. Giliai širdies kertelėje kirba mintis, jog tikriausiai šio filmo autorė yra teisi.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top